Povratak na VRH

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Koreni učenja su gorki, ali su plodovi slatki. ARISTOTEL

TESTOVI

Promo video škole

Časopis

Organi i timovi škole u školskoj 2017/18. godini

 

Rukovodioci Odeljenјskih veća

I razred – Nataša Spasić
II razred – Jasmina Miljković
III razred – Dragan Ilić
IV razred – Danijela Gašević

 

Stručne vođe ekskurzija

I razred – Marko Dimitrijević
II razred – Marija Vasić
III razred – Aleksandar Pavlović
IV razred – Vesna Babović

 

Komisija za izradu Godišnjeg plana rada škole

1. Milan Stojanović, direktor škole
2. Ivan Gоlubović, sekretar škole
3. Jasmina Rakić, pedagog škole
4. Zorica Milenković, profesor ruskog jezika
5. Vladimir Milićević, profesor fizike
6. Jelena Nedin, profesor računarstva i informatike
7. Daniela Stanković, profesor engleskog jezika
8. Danijela Gašević, profesor srpskog jezika i književnosti
9. Vesna Janićijević, profesor fizike

 

Zapisničar Nastavničkog veća – Slobodanka Mitrović, profesor srpskog jezika i književnosti
Zamenik zapisničara Nastavničkog veća – Kristina Petrović, profesor srpskog jezika i književnosti

 

Sekretar Ispitnog odbora – Danijela Gašević, rukovodilac Odeljenjskog veća IV razreda
Zamenik sekretara Ispitnog odbora – Marina Milojević, odeljenjski starešina u IV razredu

 

Predsednici Stručnih veća

Stručno veće za srpski jezik i književnost, lingvistiku i retoriku – Ivana Mandić
Stručno veće za engleski jezik – Daniela Stanković
Stručno veće za nemački i ruski jezik – Milica Jovanović
Stručno veće za romanske jezike – Dušan Babić
Stručno veće za matematiku i informatiku – Tatjana Mitić
Stručno veće za prirodne nauke – Ljiljana Tošić
Stručno veće za društvene nauke – Veljko Veličković
Stručno veće za fizičko vaspitanje – Radan Radović

 

Članovi Tima za školsko razvojno planiranje

1. Daniela Gigov, profesor engleskog jezika (koordinator tima)
2. Milan Stojanović, direktor škole
3. Marko Milinković, profesor računarstva i informatike
4. Aleksandar Pavlović, profesor istorije
5. Snežana Simić, profesor hemije
6. Ivana Mandić, profesor srpskog jezika i književnosti
7. Zorana Gutović, profesor francuskog jezika
8. Veljko Veličković, profesor filozofije
9. _____________, učenik odeljenja ___
10. _____________, učenik odeljenja ___
11. Irena Stojanović, predstavnik odeljenja I6 u Savetu roditelja

 

Članovi Tima za samovrednovanje

 

Centralni tim

1. Jelena Jović, profesor engleskog jezika (koordinator tima)
2. Milan Stojanović, direktor škole
3. Vesna Janićijević, profesor fizike
4. Radan Radović, profesor fizičkog vaspitanja
5. Tatjana Mitić, profesor informatike
6. Vesna Stevanović, profesor psihologije
7. Biljana Milićević, predstavnik odeljenja I3 u Savetu roditelja

 

Operativni tim A

1. Višnja Jovanović, profesor španskog jezika (koordinator tima)
2. Vinka Grozdanović, profesor matematike
3. Marija Vasić, profesor muzičke kulture
4. Olja Babić, profesor nemačkog jezika
5. Ivana Obradović, profesor francuskog jezika

 

Operativni tim B

1. Aleksandar Pavlović, profesor istorije (koordinator tima)
2. Vesna Tošić, profesor francuskog jezika
3. Sofija Gligorijević, profesor likovne kulture
4. Sanja Đelić, profesor nemačkog jezika
5. Milica Đorđević, profesor matematike
6. _____________, učenik odeljenja ___

 

Operativni tim C

1. Milica Jovanović, profesor nemačkog jezika (koordinator tima)
2. Gordana Živanović, profesor engleskog jezika
3. Vladimir Milićević, profesor fizike
4. Milan Rakić, profesor matematike
5. Maja Milosavljević, profesor srpskog jezika i književnosti

 

Članovi Tima za stručno usavršavanje

 

1. Vera Dujaković, predstavnik Stručnog veća za društvene nauke (koordinator tima)
2. Jasmina Rakić, pedagog škole
3. Jelena Milošević, predstavnik Stručnog veća za srpski jezik i književnost, lingvistiku i retoriku
4. Jelena Stefanović, predstavnik Stručnog veća za engleski jezik
5. Zorica Milenković, predstavnik Stručnog veća za nemački i ruski jezik
6. Dušan Babić, predstavnik Stručnog veća za romanske jezike
7. Tatjana Mitić, predstavnik Stručnog veća za matematiku i informatiku
8. Biljana Jovanović, predstavnik Stručnog veća za prirodne nauke
9. Marina Milojević, predstavnik Stručnog veća za fizičko vaspitanje

 

Članovi Tima za zaštitu učenika od nasilja

 

1. Ivan Mitić, profesor sociologije i građanskog vaspitanja (koordinator tima)
2. Jasmina Rakić, pedagog škole
3. Marina Dejanović, profesor sociologije
4. Nataša Spasić, profesor biologije
5. Miodrag Veselinović, profesor italijanskog jezika
6. Milan Nikolić, veroučitelj (psiholog po zanimanju)
7. Vera Dujaković, profesor istorije
8. Valentina Andrejić Ristić, profesor srpskog jezika i književnosti
9. _____________, učenik odeljenja ___
10. _____________, učenik odeljenja ___
11. _____________, učenik odeljenja ___
12. _____________, predstavnik odeljenja ___ u Savetu roditelja

*Na inicijativu članova Učeničkog parlamenta biće formiran i Tim za medijaciju

 

Članovi Stručnog tima za inkluzivno obrazovanje

 

1. Milka Dinić, profesor engleskog jezika (koordinator tima)
2. Jasmina Rakić, pedagog škole
3. Jelica Stošić, profesor filozofije
4. Milan Nikolić, veroučitelj (psiholog po zanimanju)
5. Nataša Spasić, profesor biologije, rukovodilac Odeljenјskog veća I razreda
6. Jasmina Miljković, profesor biologije, rukovodilac Odeljenјskog veća II razreda
7. Dragan Ilić, profesor informatike, rukovodilac Odeljenјskog veća III razreda
8. Danijela Gašević, profesor srpskog jezika, rukovodilac Odeljenјskog veća IV razreda

 

Članovi Tima za realizaciju projekta Razvoj preduzetničkog učenja

 

1. Jelica Stošić, profesor filozofije (koordinator tima)
2. Vera Dujaković, profesor istorije
3. Ivana Mandić, profesor srpskog jezika i književnosti
4. Snežana Simić, profesor hemije
5. Valentina Andrejić Ristić, profesor srpskog jezika i književnosti
6. Jasmina Miljković, profesor biologije

 

Koordinatori rada Učeničkog parlamenta

 

1. Jelica Stošić, profesor filozofije
2. Veljko Veličković, profesor filozofije
3. Milan Nikolić, veroučitelj (psiholog po zanimanju)

 

Članovi Tima za promociju škole

 

1. Valentina Andrejić Ristić, profesor srpskog jezika i književnosti (koordinator tima)
2. Dušan Babić, profesor italijanskog jezika
3. Jelena Nedin, profesor informatike
4. Jelena Milošević, profesor srpskog jezika i književnosti
5. Tatjana Mitić, profesor informatike
6. Zorica Milenković, profesor ruskog jezika
7. Danijela Gašević, profesor srpskog jezika i književnosti
8. Jasmina Rakić, pedagog škole

 

Članovi Tima za uređenje škole

1. Jelena Milošević, profesor srpskog jezika i književnosti (koordinator tima)
2. Tatjana Zdravković Stojanović, profesor latinskog jezika
3. Aleksandar Pavlović, profesor istorije
4. Marko Dimitrijević, profesor istorije
5. Vesna Babović, profesor matematike
6. Daniela Stanković, profesor engleskog jezika
7. Jelena Jović, profesor engleskog jezika
8. Sanja Jovanović, profesor fizičkog vaspitanja i bibliotekar škole
9. Milan Stojanović, direktor škole
Saradnici Tima:
1. Milorad Živanović, profesor istorije u penziji
2. Mladen Milinković, domar škole

 

Članovi Tima za poboljšanje saradnje sa lokalnom samoupravom

 

1. Marina Dejanović, profesor ustava i sociologije (koordinator tima)
2. Vesna Janićijević, profesor fizike
3. Slobodan Jaćimović, profesor geografije
4. Jelena Milošević, profesor srpskog jezika i književnosti

 

Članovi Tima za karijerno vođenje i savetovanje

 

1. Jasmina Rakić, pedagog škole (koordinator tima)
2. Slobodanka Mitrović, profesor srpskog jezika i književnosti
3. Biljana Jovanović, profesor fizike
4. Nataša Spasić, profesor biologije, rukovodilac Odeljenјskog veća I razreda
5. Jasmina Miljković, profesor biologije, rukovodilac Odeljenјskog veća II razreda
6. Dragan Ilić, profesor informatike, rukovodilac Odeljenјskog veća III razreda
7. Danijela Gašević, profesor srpskog jezika, rukovodilac Odeljenјskog veća IV razreda

FaceBook

Javne nabavke

Škola u saradnji sa:

Broj poseta

0277659
Danas
Juče
Ova nedelja
Poslednja nedelja
Ovaj mesec
Poslednji mesec
UKUPNO
66
365
1175
3186
10104
9135
277659

Današnja prognoza
192

7.70%
23.26%
8.34%
0.94%
0.40%
59.36%

Vaša IP:54.166.172.180

Autorska prava zadržava © 2018 Prva niška gimnazija "Stevan Sremac".